Hakkımızda

Hakkımızda

 


HAKKIMIZDA

Tatil yapmak heskesi doğal hakkı yerli ve yabancı insanlar kendilerini bunalmış hissettikleri anda hemen bir tatile çıkmak isterler tabiki eşsiz güzel bir tatilin içinde transfer hizmeti olmazsa olmazıdır. Turistler tatile çıkacakları ilde şehir içi sorunlar ile uğraşmak istemedikleri için havalimanından kendilerini alıp otele götürmeleri için bir transfer firması ile anlaşma sağlarlar. İzmir’de birçok transfer firması yer almaktadır. Bu firmalar arasında bizim firmamız birçok yönüyle ön plana çıkmaktadır.

Öncelikle tamamen müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensibimiz ile gelen misafirlerimizin çok keyifli bir tatil geçirmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Aynı şekilde misafirlerimizin seyahat ederken en güvenli şartlarda seyahat etmelerini ve seyahat ederken sıkılmamaları için birçok seçeneği de misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz. Gelen misafirlerimizin tamamı bir dahaki İzmir seyahatlerinde yine bizi tercih etmişlerdir. Şimdi size misyonumuz vizyonumuz ve kendimiz hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

 

MİSYONUMUZ

İzmir ülkemizdeki turizmin beşiğidir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist izmir e gezip görme dinlenme ve denizin tadını çıkarma gibi birçok neden ile gelmektedir. Gelen bu turistler İzmir’de sürekli olarak yer değiştirmektedir. Bunun başlıca nedeni İzmir in her bir noktasının gezilip görülmeye değer olmasıdır. Özellikle birbirinden güzel ve doğa harikası ilçeleri turistler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerdir. Gelen misafirler izmirde dolaşmak istediklerinde izmir havalimanı transfer gibi birçok seçeneğe sahiptirler. İsterlerse çok yüksek meblağlar ödeyerek taksi ile dolaşabilir isterlerse de kalabalığın arasında otobüsler ile zar zor seyahat edebilirler. Hepsi bununla da sınırlı değil. Gelen turistler için en iyi seçenek hiç kuşkusuz transfer hizmeti olacaktır. Biz de güzel şehrimiz izmir e gelen tüm yerli yabancı turistlere en lüks şartlarda transfer hizmeti sunmak için bu firmayı kurduk. Firmamız tamamen takım çalışmasına ve müşteri memnuniyetine dayalı bir firmadır. İzmir e tatile gelmek isteyen misafirlerimiz dilerlerse daha gelmeden bizimle iletişim kurarak havalimanında kendilerini karşılamamızı talep edebilirler. Gelecekleri gün bir saat erkenden aracımız misafirimizin gelmesi için beklemeye geçer. Misafirimiz geldiğinde onu havalimanında arkadaşlarımız karşılar ve eşyalarını araca yüklerler. Gdecekleri otele kadar kendisine eşlik ederler ve huzurlu ve güvenli bir seyahat imkanı yaratırlar. Misafirlerimiz bireysel olarak değil dilerlerse grup olarak da bizimle iletişime geçebilirler. Gelen turist kafilesini havalimanında karşılayarak gitmek istedikleri her yere götürüyoruz. Aynı zamanda şehir içinde ve ilçelerinde gezip görülmesi gereken tüm yerler arkadaşlarımız tarafından gelen misafirlerimize aktarılmakta ve dilerlese kendilerine bütün gezilip görülmesi gereken yerler bir bir gösterilmektedir. Bizim var olma amacımız tamamen izmirimizin tüm güzelliklerini gelen misafirlerimize yaşatmaktır. İşimize ticari kazanç kapısı olarak bakmamaktayız. Bizim amacımız hem kendimizin kazanması hem de gelen tüm misafirlerimizin izmir e hayran kalmasıdır. Bütün çevrelerden insanlara izmir transfer hizmetini vermekeyiz. Herhangi bir sınırlamamız yok. İsterseniz çok büyük bir firmanın ceo su olun isterseniz bakkal olun farketmez her zaman sizin için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışırız. Bizimle her daim güvende hissedeceksiniz.

 

VİZYONUMUZ

Bizim en büyük amacımız ilerde izmirin ve çevre şehirlerin en çok tercih edilen transfer firması olmak. Bu amaç doğrultusunda elimizden gelen tüm gayreti ve çabayı sarfetmekteyiz. İzmir e tatile gelmek isteyen bütün turistler yakın bir zamanda bizim firmamızı tercih edeceklerdir. Gelen misafirlerimize çok güzel ve çok özel bir tatil geçirtiyoruz. İzmir e gelip de görülmesi gereken bütün her yeri transfer hizmeti vererek misafirlerimize gösteriyoruz. Adımızın tüm ülkede hatta tüm dünyada kısa zamanda duyulması ile birlikte daha da büyüyeceğimize olan inancımız tam.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Transfer hizmeti yapan firma sayısı dünya genelinde oldukça fazladır. Bu firmalar arasında bazıları yaptıkları işlere gösterdikleri özen ile diğerlerinden ayrılmaktadırlar. Bizler de işimize olan bağlılığımız ve insanlara sürekli hizmet etme arzumuz ile çevredeki diğer izmir havalimanı transfer firmalardan ayrılmaktayız. Elimizde bulunan bütün araçlar son model olup araçlarımızda misafirlerimiz için gerekli bütün eşyalar bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca bir yandan viskinizi yudumlayacak öbür yandan da izmir in tüm güzelliğini seyre dalacaksınız. Kesinlikle gelen misafirlerimizin her zaman en rahat şekilde seyahat etmelerini sağlamak için gerekli bütün şartları sağlamaktayız. En ufak bir sorun ile dahi karşılaşma ihtimaliniz yok. En kaliteli ve konforlu tatil seyahatinizi bizimle gerçekleştireceksiniz.

 

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sosyal medya en büyük bilgi dolaşımı adresidir. Sosyal medya üzerinden her türlü haber kaynağına ulaşmak mümkündür. Biz de bunun bilinci ile hareket ettik ve misafirlerimizin bizim hakkımızdaki son gelişmeleri ve kampanyalarımızı daha yakından takip etmeleri için izmir havalimani transfer adreslerini açtık. Bizi bu adreslerden takip edebilirsiniz.

 

VİP HİZMETLERİMİZ

Vip hizmet demek herkese uygulanan hizmetten farklı daha konforlu daha lüks şartlarda hizmet demektir. Örneğin normal hizmet isteyen müşteriler sadece normal arabaya bindilirken vip transfer isteyen müşteriler ise tam donanımlı arabalara bindirilir. Biz de gelen özel misafirlerimizi vip hizmetten mahrum bırakmak istemedik ve vip hizmetini müşterilerimize sunduk. Gelen özel müterilerimiz dilerlese vip paketlerimizi satın alarak çok lüks bir seyahat geçirebilirler. Peki vip hizmetlerimiz nelerdir ? Öncelikle vip hizmetlerimizin başında özel şöför hizmeti yer almaktadır. Özel misafirlerimiz isterlerse bütün tatilleri boyunca kendileri için işinde uzman bir şöför arkadaşımızı takdim ediyoruz. Gidecekleri her yere bu şöför arkadaşımızın yardımı ile en kısa sürede ve en güvenli şekilde ulaşacaklardır. Bir diğer vip hizmetimiz ise full donanımlı araçlar. Normal araçlara binmek istemeyen misafirlerimiz için içinde mini bar televizyon internet koltuk takımı bulunan ultra lüks araçlarımız mevcuttur. Bu araçlarda izmir vip transfer apayrı bir güzelliğe bürünmektedir. Vip hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Misafirlerimizin istekleri doğrultusunda her türlü imkanı onlar için yaratmaktayız. Bu konuları bizimle iletişime geçtikleri vakit bildirmeleri yeterli olmaktadır.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

 

Her gün binlerce insan trafik kazalarında sürücülerin yaptıkları hatalar nedeniyle hayatlarını kaybetmektedirler. İşinde uzman ve usta olmayan sürücüler her zaman risk teşkil etmektedirler. Firmamızı kurarken bunun bilincinde olduk ve çalışma arkadaşlarımızı çok büyük elemelerden geçirerek aramıza kattık. Bütün şöförlerimizin usta şöför belgeleri bulunmaktadır. Uzun yıllar makam şöförlüğü yapmış kişilerdir tamamı. En ufak bir problem ile dahi karşı karşıya kalmanıza izin vermezler. Can güvenliğiniz her daim bizim için en önemli konudur. Bunun bilincinde hareket etmekteyiz. Aynı zamanda bizi tercih etmelisiniz çünkü biz fiyat olarak da piyasadaki ortalamaların çok altında fiyatlar sunmaktayız. Başta da belirttiğimiz gibi bizim amacımız tamamen müşteri memnuniyeti. Ticari kaygılar ile hareket eden bir firma olmadık olmayacağız da. Aradağınız tüm konforu bizde bulacaksınız. Vip bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız kesinlikle tercihiniz biz olmalıyız. Seyahat sigortamız sayesinde diğer araçlar yüzünden meydana gelebilecek kazalarda bütün zararlarınız karşılanmaktadır.